Kuhu sattusid?

Tere kuni 30 aastane noor,

Kui oled huvitatud suurepärastest võimalustest Eestis ja välismaal, siis see portaal on just Sinule mõeldud! Eesti Noorteportaal kajastab noortest ja noorte vajadustest lähtuvalt erinevaid uudiseid ja informatsiooni töö-, haridus- ja koolitusvõimalustest ning muudest olulistest teemadest. Siit leiad infot erinevate projektide ja huvitavate rahvusvaheliste pakkumiste kohta. Lisaks on Sul võimalik lugeda teiste noorte kogemuslugusid – kas siis kinos, teatris või muuseumis käigust või hoopis muusika, reisimise ja vabatahtliku töö kohta. Noorteportaali on oodatud on ka Sinu seiklusküllane kogemus – ole üks meist, ole kultuurne!

Lihtsustamaks Sinu otsuste langetamist ning väärtusliku aja kokkuhoiuks on siia portaali koondatud kogu vajalik noorteinfo – nii Eestist kui ka Euroopast. Suuremad valdkonnad, mille kohta saad lähemalt lugeda, on näiteks sotsiaalne kaasatus, vabatahtlik tegevus, haridus ja koolitus, kultuur ja loovus, tööhõive ja ettevõtlus, osalemine, noored ja maailma ning tervis ja heaolu.

Kui Sul on soov avastada maailma, huvi õppida ning tutvuda uute inimestega, siis on rahvusvahelised projektid mõeldud just Sulle.  Osaleda on võimalik erinevates laagrites, noortevahetustes, koolitustel ning seminaridel. Kui on soovil viibida välismaal pikema ajaperioodi jooksul, saame pakkuda vabatahtlikku tööd.  Need näited on vaid vähesed paljudest muudest suurepärastest võimalustest.

Lisaks eelpoolmainitule on Noorteportaalist võimalik taotleda Euroopa Noortekaarti, mis pakub Sulle üle 300 erineva soodustuse Eestis. Soodustusi on autopesust transpordini ning kohvitamisest klubitamiseni, Audru vallast Võru linnani välja. Veelgi enam – soodustused jätkuvad ka välismaal – kõik Euroopa Noortekaardi omanikud saavad 40 riigis üle kogu Euroopa kasutada üle 60 000 soodustuse, näiteks majutusasutustes, reisides või niisama ostlemisel. Kaart on taskus enam kui 5,1 miljonil noorel. Säästa raha, reisi ning avasta maailma!

Noorteportaali kasutamine on mugav – leiad meid siitsamast portaalist, kuid samuti Facebookist ning ka Twitterist. Värskeimate uudiste saamiseks saad meid loomulikult külastada ka oma nutitelefonist. Regulaarsete e-uudistega liitumiseks külasta Noorteportaali esilehekülje alaosa ´Liitu uudiskirjaga´. Ole valvas – käime ka mööda Eestit ringi erinevatel infomessidel ja – sündmustel, kus võid meiega suisa otse näost näkku kohtuda.

Eesti Noorteportaal – kogu noorteinfo ühest kohast!