Kuidas tekki valida?

Pleed – suurepärane valik hilisesügiseste ja talviste õhtute tarbeks. Võttes arvesse, et meie riigis ei tule puudust karmidest külmadest ja lumistest talvedest ning ilmselt paljudele inimestele ei meeldi ka pikad ja pimedad õhtud, siis mis saaks olla mõnusam, kui sooja teki all kuuma tee joomine ja oma lemmikfilmi vaatamine. Siiski tuleb tõeliselt hea teki valimiseks spetsialistidelt nõu saada. Meie soovitused aitavad sul tekkide mitmekesise valiku hulgast parimat valikut leida.

Kui sa ootad tekilt lisaks soojusele ka tervendavaid omadusi, siis vali villatekk. Villatekk masseerib meeldivalt kogu keha ning ei soodusta higistamist. Need tekid ei vaja ka erihooldust, neid on kerge hooldada ning sobivad seega inimestele, kellel pole tekkide puhastamiseks nii palju aega – näiteks üliõpilastele või neile, kes soovivad teki reisile kaasa võtta. Neid tekke on muide väga kerge pesta – piisab vee ja seebiga pesemisest ning seejärel kuivatamisest.

Kui otsid tekki, mis sind aastaid teeniks, siis vali puuvill või akrüül. Akrüül on kunstlik karv, mis sisaldab 30 protsenti sünteetilisi materjale. Siiski ei tasu tundliku naha korral akrüülist tekke osta. Tuleb arvestada ka sellega, et akrüülist tekid ajavad higistama ning võivad sellega nahka veelgi ärritada. Akrüültekid on väga ilusad ning ka kõige valivamad inimesed leiavad nende seast endale sobiva. Kui akrüültekid võivad tundlikku nahka ärritada, siis puuvillased tekid sobivad ka kõige tundlikuma ja problemaatilisema nahaga inimestele. Puuvillatekid on enamasti akrüültekkidest palju kallimad, aga mõlemad neist peavad kaua vastu.

Kui sa soovid midagi erilist, siis vali elektriline tekk. Need tekid sobivad inimestele, kellele meeldib täpsus ja konkreetsus. Pärast teki ostmist saad valida endale sobiva temperatuuri. Saad endale mugavalt sobiliku temperatuuri valida – vali endale täpselt sobilik hulk soojust. Need tekid pakuvad valikuvabadust – saad erinevate soojustasemete vahel valida. Valikute mitmekesisus – iga päev erinevate temperatuuride vahel valimine tundub väga mugav. Lisaks sellele täidab elektriline tekk kõikide pereliikmete vajadused – iga pereliige saab endale sobiliku temperatuuri valida, see tekk sobib nii vanavanematele kui ka lastele. Kui sa kavatsed endale elektrilise teki osta, siis pead pidama meeles, et neile tavaline pesemine ei sobi, neid tuleb keemilises puhastuses puhastada. Lisaks sellele võivad sellised tekid niiskuse käes (näiteks vihm) kahjustada saada, seega tuleb ettevaatlik olla.

Tekid on heaks kingituseks inimesele, kelle tervis ja heaolu sulle tähtis on. Kvaliteetsest materjalist tekk pole ainult heaks ostuks sulle, vaid see on ka hindamatuks kingiks pereliikmetele või sõpradele.

Lõpetuseks võib lisada, et õigesti valitud ja kõrge kvaliteediga tekk pakub sulle kvaliteetset und, mille ajal keha oma energiavarusid ja funktsioone taastada saab. Kõik viitab ühele tõsiasjale – kvaliteetsese teki ostmine on investeeringut väärt. Kuna tekkide valik on suur, saab endale kerge vaevaga sobiliku teki leida, mis sinu vajadustele kõige paremini vastaks.